Halli-SM2018 – Majoitustarjoukset

Original Sokos Hotel Arina

Pakkahuoneenkatu 16
sales.oulu@sokoshotels.fi
Puh. +358 8 312 32 55

Huonehinnat:                                                                                                                                         

85 EUR / yhden hengen huone / vrk
100 EUR / kahden hengen huone / vrk
115 EUR / kahden hengen huone lisävuoteella / vrk

Hintaan sisältyy aamiainen sekä iltasaunavuorojen ja kuntoiluhuoneen käyttö.

Huoneet ovat käytössänne tulopäivänä klo 15:00. Huoneiden luovutus on lähtöpäivänä klo 12:00 mennessä.

Hotellista löytyy myös Onni Oravan leikkihuone.

Varaukset:

Huoneet ovat varattavissa suoraan Original Sokos Hotel Arinan myyntipalvelusta p. 08-3123255 tai sales.oulu@sokoshotels.fi kiintiötunnuksella BJOUSIAMMUNTA.

Huoneita voi varata myös nettisivuiltamme osoitteessa www.sokoshotels.fi samalla koodilla.

Kiintiö purkautuu hotellin käyttöön 9.3.2018 jonka jälkeen huoneet ovat varattavissa hotellin varaustilanteen mukaisesti päivän hinnalla.


Cumulus, Oulu

Kajaaninkatu 17
oulu.cumulus@restel.fi

Puh: +358 200 48 131 (0,17 €/puh + 0,81 €/min + pvm/mpm)

Huonehinnat:           PÄIVÄN HINNASTA -20%                                                                                                                      

Varaustunnus on  OULUSM2018.

Varauslinkki tässä:

Cumulus City Oulu

 

Huonehintaan sisältyy runsas aamiainen noutopöydästä, hotellin asiakassauna ja uinti sekä Internet-yhteys.

Kaikki huoneemme ovat savuttomia.

 

Lisätietoja
Lisäinformaatiota hotelleistamme www.cumulus.fi

Ruokailu
Suosittelemme ruokailua Huviretki-ravintolassamme Cumulus Oulussa

Iltaohjelmaa
Tunnelmallinen pubimme Bar Café Hemingway’s palvelee Cumuluksessa maanantaista lauantaihin klo 18 alkaen pikkutunneille saakka.

Arvonlisävero
Hinnat sisältävät tarjouksen tekohetkellä voimassa olevan arvonlisäveron. Mikäli tarjouksessa oleviin palveluihin sovellettavia alv-prosentteja tai muita tilitettäviä veroja muutetaan, pidätämme oikeuden muuttaa tarjouksen mukaisia palveluiden hintoja muutosta vastaavasti.

Maksutapa
Maksutavaksi hyväksymme käteisen, pankkikortin tai luottokortin. Maksu tulee suorittaa paikanpäällä. Laskutettaessa maksuaika on 14 vrk ja asiakkaalla tulee olla voimassa oleva laskutussopimus Restel Oy:n kanssa. Laskutuskulut 8 euroa/paperilasku, 4 euroa/sähköinen lasku ja viivästyskorko on 12 %.

Varaukset
Varaukset suoraan hotelleista 09.03.2018 mennessä varaustunnuksella ”OULUSM2018

Comments are closed.